Przejdź do strony polityka prywatności.

Specjalista / Specjalistka ds. projektów UE

Miejsce pracy Łódź
Jaki będzie Twój zakres obowiązków?
  • Specjalista/Specjalistka ds. projektów UE i administracji

  • Sporządzanie wniosków o płatność, raportów, harmonogramów płatności, wniosków o zmiany projektowe, zapewnienie terminowości, poprawności, kompletności i aktualności dokumentów dołączanych do sprawozdań i wniosków o płatność.

  • Monitorowanie i sprawozdawczość projektu zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym.

  • Przygotowywanie całej dokumentacji związanej z postępowaniami ofertowymi w tym: zapytania ofertowe, protokoły z wyboru ofert, umowy z kontrahentami itp.

  • Kontakt z instytucjami pośredniczącymi i zarządzającymi.
  • Analiza wskaźników projektowych.

  • Weryfikacja opisów oraz ewidencjonowanie dokumentów zgodnie z wytycznymi programowymi oraz zasadami obowiązującymi w przedsiębiorstwie.

  • Kontrola oraz rozliczanie realizacji prowadzonego projektu unijnego pod kątem zgodności z wnioskiem o dofinansowanie (formalnej, merytorycznej i finansowej).

  • Weryfikacja dokumentów: finansowych, odbiorowych, umów oraz innych dokumentów niezbędnych do prawidłowego rozliczenia dotacji unijnej.

  • Odpowiednie katalogowanie i archiwizowanie dokumentacji projektowej.

  • Opracowywanie procedur, regulacji oraz wzorów dokumentów usprawniających proces sprawozdawczości projektów współfinansowanych.

  • Obowiązki administracyjne: bieżąca obsługa biura, przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (umowy, rachunki), kontakt z urzędami, odbieranie/wysyłanie korespondencji firmowej, zakupy firmowe.
Wystarczy, że posiadasz:
  • Wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z pozyskiwaniem i prowadzeniem projektów współfinansowanych w ramach Funduszy Europejskich (minimum 2 lata).

  • Doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie wraz z niezbędną dokumentacją.

  • Znajomość systemu SL2014.

  • Znajomość specyfiki projektów współfinansowanych ze środków europejskich.

  • Skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

  • Praca stacjonarna w centrum Łodzi.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel).
Co na Ciebie czeka?

To oferujemy:

  • Nasza elastyczność – forma zatrudnienia zależy od Twojego wyboru (etat, zlecenie lub własna działalność), ale jeśli wybierzesz własną działalność, Twoje obecne wynagrodzenie brutto brutto, dostaniesz u nas jako netto.

  • Prestiżowe, innowacyjne i szeroko rozpoznawalne projekty.

  • Życzliwa, nieformalna atmosfera w dobrze zorientowanym zespole.

  • System wynagrodzeń, który potrafi zmotywować.

  • Odpowiedzialne i kreatywne stanowisko i środowisko pracy.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, rozwoju i awansu.

  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.

  • Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy (centrum Łodzi).

  • Elastyczny system pracy.

  • Dla aktywnych: pakiet Multisport.

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

O nas:

Zajmujemy się wdrażaniem niestandardowych i multimedialnych technologii informacyjnych. Inovatica softwarehouse realizuje serwisy www, intranety i narzędzia wykorzystujące lokalizacje i nawigacje. Wiele projektów (w tym również dla logistyki i przemysłu) powstaje w oparciu o prace badawczo-rozwojowe z wykorzystaniem środków UE.

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres hello@inovatica.com podając w tytule tag "Specjalista / Specjalistka ds. projektów UE" lub skorzystaj z poniższego formularza: