Przejdź do strony polityka prywatności.

Job offer for:Serviceman of AGV forklifts

Serwisant autonomicznego wózka widłowego

Miejsce pracy Kościuszki 80/82, Łódź
Jaki będzie Twój zakres obowiązków?
  • Nadzór nad sprzętem wózka widłowego
  • Utrzymanie sprawności wózka widłowego po przeszkoleniu przez firmę
  • Odpowiedzialność za sprzęt, raportowanie błędów i nieprawidłowości w działaniu
  • Bieżący kontakt z centralą firmy oraz analiza wymagań klientów w zakresie przygotowania wózka AGV do wdrożenia
Wystarczy, że posiadasz:
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Jesteś dyspozycyjny/a w godzinach 8:00 -16:00
  • Umiesz zadbać o dobrą komunikację, z osobami z którymi współpracujesz
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem polskim
  • Jesteś osobą samodzielną, zaangażowaną i umiesz zadbać o dobrą organizację pracy własnej
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B lub uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
Mile widziane są dla nas:
  • Znajomość lub zainteresowanie tematyką wózków widłowych i sprzętu wewnątrz zakładowego
  • Umiejętność programowania sterowników PLC
  • Uprawnienia SEP do 1 kV (grupa G1 prace kontrolno-pomiarowe)
  • Znajomość systemu OS Linux (Ubuntu)
Co na Ciebie czeka?
  • Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, oferujemy pełne przyuczenie do zawodu.
  • Budżet rozwojowy na szkolenia z zakresu programowania robotów autonomicznych
  • Udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań najnowszych technologii
  • Współpracę z największymi firmami produkcyjnymi i logistycznymi na rynku
  • Komputer służbowy (laptop)
  • Umowa o pracę/umowa zlecenie
  • Wynagrodzenie 4000-5000 zł brutto (w zależności od posiadanego doświadczenia)

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres hello@inovatica.com podając w tytule tag "Serwisant autonomicznego wózka widłowego" lub skorzystaj z poniższego formularza: