Przejdź do strony polityka prywatności.

IT Project Manager

Kierownik projektu IT

Miejsce pracy Kościuszki 80/82, Łódź
Jaki będzie Twój zakres obowiązków?
  • Planowanie i realizacja projektów IT (software) zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi rozwoju firmy
  • Współkształtowanie procesu wytwarzania oprogramowania zgodnie z wymaganiami danego projektu (wsparcie w doborze metody/framework do specyfiki projektu oraz jej implementacji)
  • Samodzielne prowadzenie projektu/projektów oraz wsparcie innych zespołów pod kątem procesowym
  • Wsparcie w sesjach planowania, daily, demo oraz retrospektywy
  • Zarządzanie interesariuszami w prowadzonym projekcie/projektach oraz wsparcie innych zespołów na tej płaszczyźnie
  •  Wsparcie zespołów w zwiększaniu dojrzałości w kontekście samoorganizacji
  • Prowadzenie dokumentacji prowadzonego projektu/projektów  oraz wsparcie pozostałych zespołów w prawidłowym tworzeniu dokumentacji
  • Śledzenie statusów projektów, które są realizowane w ramach portfolio projektowego firmy oraz raportowanie ich stanu
  • Współtworzenie strategii dotyczącej portfolio projektowego firmy
Wystarczy, że posiadasz:
  • Minimum 4-letniego doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem projektami IT
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie, mindset lidera oraz motywatora zespołów
  • Doświadczenie w wykonywaniu analiz biznesowych i przygotowania rozwiązań w oparciu o najlepsze praktyki
  • Znajomość dobrych praktyk w kontekście zarządzania projektami np. elementy PMBOK
  • Znajomość nowoczesnych metod/frameworków służących do wytwarzania oprogramowania; mile widziana wiedza o Scrum oraz Kanban
  • Praktyczna wiedza dotycząca procesu wytwarzania oprogramowania
  • Bardzo dobrze rozwinięta umiejętność zarządzania czasem pracy i zadaniami własnymi oraz zespołów
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
Mile widziane są dla nas:
  • Wykształceni wyższe techniczne
  • Certyfikaty potwierdzające umiejętności w obszarze zarządzania projektami/produktami oraz portfolio projektów
    • IMPA D-A
    • PMP
    • Professional Agile Leadership
    • Professional Scrum Product Owner
    • Professional Scrum Master
Co na Ciebie czeka?
  • Życzliwa, nieformalna atmosfera w zgranym zespole
  • Opiekun stażu i wsparcie zespołu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, rozwoju i dalszej współpracy
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi
  • Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy (centrum Łodzi) – praca lokalna w biurze
  • Elastyczny system pracy
  • Umowa o pracę lub B2B

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres hello@inovatica.com podając w tytule tag "Kierownik projektu IT" lub skorzystaj z poniższego formularza: