Przejdź do strony polityka prywatności.

Job offer for: Frontend Developer

Frontend Developer

Miejsce pracy Kościuszki 80/82, Łódź
Jaki będzie Twój zakres obowiązków?
  • Tworzenie aplikacji webowych (od zera)
  • Tworzenie modułów i wdrażanie nowych funkcjonalności, optymalizację kodu oraz utrzymanie istniejących projektów
  • Udział w spotkaniach zespołu oraz z klientami
  • Estymowanie projektów i opracowywanie harmonogramów prac
  • Zarządzanie 5-cio osobowym zespołem front-end poprzez: szkolenia, mentoring i rozwój, zarządzanie wydajnością, dbanie o motywację oraz usprawnianie wewnętrznych procesów zespołu
  • Rekrutacja techniczna na stanowiska front-end
Wystarczy, że posiadasz:
  • Doświadczenie jako front-end developer min. 4 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość: JavaScript (w tym ES6+), HTML5, CSS3
  • Znajomość React i Redux
  • Znajomość Typescript
  • Podstawowa wiedza z zakresu UX
  • Umiejętność testowania i dokumentowania kodu
  • Analityczne myślenie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Mile widziane są dla nas:

Mile widziana chęć rozwoju w stronę full stacka i podstawowa wiedza z backendu

Co na Ciebie czeka?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (10 000-15 000 zł/miesięcznie) lub umowę o pracę (8 000-15 000 zł/miesięcznie)
  • Dodatkowy budżet na własny rozwój
  • Samodzielność i wpływ na kształt tworzonych projektów
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wpływ na działania podejmowane przez firmę (uczestnictwo w cotygodniowych spotkaniach kierowników, gdzie omawiane są ważne tematy firmowe)
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Zaangażowany, ambitny zespół i dobra atmosfera

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres hello@inovatica.com podając w tytule tag "Frontend Developer" lub skorzystaj z poniższego formularza: