Przejdź do strony polityka prywatności.

Junior IT Recruiter / Junior HR BP

Junior Rekruter IT / Junior HR BP

Miejsce pracy Łódź
Jaki będzie Twój zakres obowiązków?
  • Współtworzenie  efektywnej polityki personalnej nastawionej na ciągłe doskonalenie standardów współpracy oraz realizację celów firmy.
  • Identyfikacja potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie HR, przygotowywanie propozycji rozwiązań wspierających realizację celów biznesowych.
  • Zarządzanie i koordynowanie wewnętrznych i zewnętrznych procesów rekrutacyjnych oraz nadzorowanie procesu adaptacyjnego dla nowych pracowników zgodnie ze standardami firmy.
  • Wdrożenie i realizacja strategii oceny i rozwoju pracowników, zarządzanie talentami, w tym identyfikowanie potencjałów, planowanie sukcesji i ścieżek rozwoju.
  • Wytyczenie potrzeb szkoleniowo-rozwojowych, zarządzanie planem i realizacją programów rozwojowych.
  • Wdrażanie i ciągłe udoskonalanie narzędzi zarządzania efektywnością i zaangażowaniem pracowników.
  • Prowadzenie analizy wybranych wskaźników HR, prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie działań rozwojowych..
  • Wspieranie procesu przeprowadzania i komunikacji zmian.
Wystarczy, że posiadasz:
  • Posiadasz min. 1 rok doświadczenia w rekrutacji.
  • Masz wiedzę z zakresu HR tj.: pozyskiwanie pracowników, kierowanie rozwojem, oceny efektywności.
  • Umiesz budować relacje biznesowe i masz nastawienie na osiąganie celów i podnoszenie efektywności.
  • Posiadasz umiejętność budowania relacji interpersonalnych, empatii, komunikacji.
  • Jesteś osobą otwartą na zmiany i nowe rozwiązania.
  • Posiadasz praktyczną znajomość pakietu Ms Office.
  • Znasz angielski na poziomie komunikatywnym.
Mile widziane są dla nas:
  • Jesteś osobą ambitną, chcącą się uczyć.
  • HR to Twoja pasja i chcesz być HR BP z prawdziwego zdarzenia ;)
Co na Ciebie czeka?
  • Życzliwa, nieformalna atmosfera w zgranym zespole i współpraca bezpośrednio z CEO.
  • Wsparcie doświadczonego HR BP w branży IT.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów - będziesz mieć bardzo duży wpływ na to jak kształtuję się kultura firmy.
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.
  • Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy (centrum Łodzi) – praca lokalna w biurze.
  • Budżet na własny rozwój.
  • Umowa o pracę lub b2b - stawka adekwatna do Twojego doświadczenia (porozmawiajmy :) ).

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres praca@inovatica.com podając w tytule tag "Junior Rekruter IT / Junior HR BP" lub skorzystaj z poniższego formularza: