Przejdź do strony polityka prywatności.

Szczegóły

HR Business Partner

Miejsce pracy Łódź
Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

Idealny kandydat będzie posiadał doświadczenie we wszystkich obszarach związanych z HR. Osoba, której szukamy powinna czuć się swobodnie, wprowadzając nowych kandydatów, pomagając się rozwijać obenym pracownikom, a także pomagając opracować odpowiednie strandardy off-boardingu. HRBP będzie ściśle współpracować z kierownictwem w celu zapewnienia szkoleń dla pracowników, optymalnej efektywności i dobrego samopoczucia zespołu.

 Twoją rolą będzie:

  • Współtworzenie  efektywnej polityki personalnej nastawionej na ciągłe doskonalenie standardów współpracy oraz realizację celów firmy
  • Identyfikacja potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie HR, przygotowywanie propozycji rozwiązań wspierających realizację celów biznesowych
  • Zarządzanie i koordynowanie wewnętrznych i zewnętrznych procesów rekrutacyjnych oraz nadzorowanie procesu adaptacyjnego dla nowych pracowników zgodnie ze standardami firmy
  • Wdrożenie i realizacja strategii oceny i rozwoju pracowników, zarządzanie talentami, w tym identyfikowanie potencjałów, planowanie sukcesji i ścieżek rozwoju
  • Wytyczenie potrzeb szkoleniowo-rozwojowych, zarządzanie planem i realizacją programów rozwojowych
  • Wdrażanie i ciągłe udoskonalanie narzędzi zarządzania efektywnością i zaangażowaniem pracowników
  • Prowadzenie analizy wybranych wskaźników HR, prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie działań rozwojowych
  • Wspieranie procesu przeprowadzania i komunikacji zmian

Wystarczy, że posiadasz:
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie HR
  • Znajomość procesów HR w branży IT, doświadczenie w kluczowych procesach- pozyskiwania pracowników, kierowania rozwojem, oceny efektywności
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych, skutecznej argumentacji i nastawienie na osiąganie celów i podnoszenie efektywności
  • Zdolność do budowania relacji interpersonalnych, empatii, komunikacji
  • Otwartość na zmiany, nowe rozwiązania
  • Znajomość pakietu Ms Office
Co na Ciebie czeka?
  • Życzliwa, nieformalna atmosfera w zgranym zespole
  • Opiekun stażu i wsparcie zespołu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, rozwoju i dalszej współpracy
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi
  • Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy (centrum Łodzi) – praca lokalna w biurze
  • Elastyczny system pracy
  • Umowa o pracę lub b2b

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres praca@inovatica.com podając w tytule tag "HR Business Partner" lub skorzystaj z poniższego formularza: